סתיו יעקב, עו"ד - שותף

 

תארים אקדמיים:

תואר ראשון מאת מכללת שערי משפט 2010  (LL.B)‏. 

חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2012.

 

מומחה בתחום ההתחדשות העירונית ובעל ניסיון רחב בדיני מקרקעין, דיני תכנון ובנייה, ויזמות עסקית ופרטית.

חבר מן המניין בועדת הקניין ומקרקעין של לשכת עורכי הדין.

 

במסגרת התמחותו מייעץ עו"ד סתיו יעקב לחברות מובילות בתחום ההתחדשות העירונית בפרט והמקרקעין בכלל, ומלווה מספר רב של פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, בין היתר פרוייקטים של מכירת דירות ב"יד ראשונה", פינוי בינוי, בינוי פינוי ותמ"א 38. זאת, החל משלבי איתור ורכישת הקרקע, דרך ליווי תכנון, קידום תכנית בוועדות התכנית בדרגים השונים, דרך ליווי ביצועו של הפרוייקט וכלה במכירת יחידות ורישומו על שם הרוכשים בספרי רישום המקרקעין, כבית משותף ו/או בדרך אחרת, לפי העניין.

 

בעברו שימש עו"ד סתיו יעקב מנכ"ל של חברה נדל"נית, וכמו כן, הקים ושימש כמנהלה הכללי של חברת הזנק בתחום ההייטק. משכך, מביא איתו עו"ד סתיו יעקב כחלק מנסיונו וראיית עולמו, תפיסה יזמית ועסקית, דבר המאפשר לו להעניק ייעוץ עסקי ואסטרטגי כולל ללקוחותינו, להבדיל מייעוץ משפטי גרידא.

 

____________________

 

טלפון: 03-3036003

 

דוא״ל: stav@sj-law.co.il

© 2021 כל הזכויות שמורות - סתיו יעקב את ליבוביץ׳ - משרד עורכי דין ונוטריון

 

*כל האמור באתר זה הינו למידע כללי וראשוני בלבד ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לו.

אין להסתמך על האמור באתר זה, לרבות מאמרים ועדכונים, זה מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ועלולים להשתנות מעת לעת.

 

SJL Law Office & Notary © Copyright

עו"ד נדל"ן, פינוי בינוי, תמ"א 38, מקרקעין, התחדשות עירונית, בינוי פינוי,משפחה, דיני משפחה, נוטריון, משפט, אזרחי, מסחרי, תאגידים, חברות, שותפויות, עמותות, תכנון, בנייה, משרד עורכי דין