עורך דין פינוי בינוי / ליווי תמ"א 38

הבניין שלכם מתאים לתוכנית פינוי בינוי או תמ"א 38? פנו אלינו היום, ועורך דין המתמחה בפינוי בינוי ותמ"א 38 יבדוק עבורכם את היתכנות הפרוייקט!

החל בבדיקה מול הדיירים, טיפול מול ייזמים וקבלנים, ייעוץ וליווי משפטי כולל. למשרדנו ניסיון בליווי מוצלח של פרוייקטים בתחום - פרוייקטים של פינוי בינוי וכן תמ"א 38 ו תמ"א 38/2

התקשרו עכשיו לפגישת ייעוץ - 08-6767879.

 

משרד עורכי דין סתיו יעקב את ליבוביץ׳ מתמחה במתן ייעוץ משפטי ובליווי פרוייקטים של התחדשות עירונית, על סוגיהם השונים:

פינוי בינוי / בינוי פינוי;

ליווי עו"ד תמ"א 38 - חיזוק;

ליווי עו"ד תמ"א 38/2 - הריסה ובניה מחדש;
משרדנו מתמחה בייצוג דיירים המעוניינים ליזום פרוייקט תמ"א בבניין בו הם מתגוררים, וכמו כן מייצג יזמים וקבלנים המעוניינים לבצע את עבודות החיזוק לפי תכנית התמ"א.

 

משרדנו מלווה את הפרוייקט החל משלבי גיבוש ההסכמה לביצוע התמ"א ועד לשלב סיום העבודות ומכירת היחידות החדשות הנבנות בבניין. משרדננו מטפל בעריכת ההסכמים הרלוונטיים, תיקון צו רישום הבית המשותף, ליווי פיננסי של הפרוייקט, וליווי שוטף.

 

פינוי בינוי - למשרד סתיו יעקב את ליבוביץ׳ נסיון מוכח בליווי פרוייקטים בתחום ה"פינוי בינוי" וה"בינוי פינוי", בכל שלבי התהוותו של פרוייקט זה - החל  מבחינות הכדאיות הכלכלית לפרוייקט, דרך ריכוז  הסכמת הדיירים, באמצעות כתבי הסכמה ו/או יפויי כח ו/או הסכמי פינוי-בינוי; הסכמי ייזום; הסכמי פעילי שטח; ליווי תכנית בניין עיר מתאימה; פעולה מול הרשות המקומית ורשות התכנון, וכלה בעריכת הסכמי מכר היחידות החדשות שתיבננה בפרוייקט.

 

© 2021 כל הזכויות שמורות - סתיו יעקב את ליבוביץ׳ - משרד עורכי דין ונוטריון

 

*כל האמור באתר זה הינו למידע כללי וראשוני בלבד ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לו.

אין להסתמך על האמור באתר זה, לרבות מאמרים ועדכונים, זה מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ועלולים להשתנות מעת לעת.

 

SJL Law Office & Notary © Copyright

עו"ד נדל"ן, פינוי בינוי, תמ"א 38, מקרקעין, התחדשות עירונית, בינוי פינוי,משפחה, דיני משפחה, נוטריון, משפט, אזרחי, מסחרי, תאגידים, חברות, שותפויות, עמותות, תכנון, בנייה, משרד עורכי דין